>

צפו ב’מוחק האנטישמים’: הסיר אלפי כתובות גרפיטי נגד ישראל ונגד יהודים

קוראים לו קורי פליישר, הוא בן 36 ממונטריאול שבקנדה, והוא מציין שהוא בגובה 1.90 ושוקל 110 ק”ג. בראיון מיוחד לאתר ‘ניוזדסק ישראל’ הוא מספר, כי הוא אחראי להסרת אלפי פשעי שנאה מכל רחבי העולם.

נמאס לראות צלבי קרס

“אני אחראי להסרת אלפי פשעי שנאה מכל רחבי העולם, ו-85% ממה שאני מסיר/מוחק הוא מסרים אנטישמיים. יש לי חברה להסרת גרפיטי בתור עסק עיקרי, והתחלתי לשים לב להימצאות של צלבי קרס במונטריאול שפשוט הושארו שם במשך עשורים ומעולם לא נוקו. אז החלטתי להיות יותר פעיל בנושא ולמחוק אותם.

ההרגשה מלהסיר גרפיטי שנאה היא ממכרת מאד והיא הפכה למשהו שאני מתעסק בו בכל שניה מזמני הפנוי. אני מסיים לעבוד, חוזר הביתה להתקלח ומחפש אחר פשעי השנאה. אני מוצא אותם ומוחק אותם. אני לא חייב לעשות את כל העבודה, מפני שיש עשרות אלפי אנשים מכל רחבי העולם שמחפשים אחריהם והם יוצרים איתי קשר באמצעות הפייסבוק או הטלפון.

השירות הזה הוא משהו שלא ראיתי מעולם. תנועת מחיקת השנאה היא סוג של שירות שסוחף את העולם בסערה. אנו מציעים שירות מחיקת גרפיטי ללא עלות עבור הנפגעים, כלומר בחינם.”

מקבל הרבה תמיכה

“אני גאה מאד לראות שמשהו שהקמתי בזמני הפנוי הפך לתופעה עולמית, זה מעלה לי חיוך לחשוב על זה. המסרים האנטישמיים הללו חשופים להרבה מאד אנשים, ואני לא מבין למה אנשים ונבחרי ציבור לא עושים עם זה דבר.

האמת שזה לא משנה אם אני אקבל תמיכה מהעירייה או לא, אני מקבל תמיכה מוסרית מהרבה מאד אנשים, וזה יותר ממספיק עבורי.”

 מסר לעם ישראל

“אני אוהב את עם ישראל, ואני תמיד כאן בשביל הישראלים.”

אתם התקשורת שלנו שתפו!