>

נתניהו על גנץ: אני מדבר מהלב – לא מאיזה תסריט שהכניסו לי לפה כמו צנון

Image Credits: קרדיט צילום: Kobi Richter/TPS.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, עקץ הערב (שני) בנאומו בכנס הליכוד בכפר המכבייה את יו”ר מפלגת כחול-לבן, בני גנץ, ואמר: “פה אין תסריטים, פרוטוקולים. אתם יודעים למה? כי אני מדבר מהלב. אני לא מדבר מאיזה תסריט שהכניסו לי לפה כמו צנון”.

“לפיד וגנץ וחבריהם בתקשורת יודעים שרוב העם תומך בנו, וכדי להסתיר את הברירה האמיתית – או ממשלת ימין חזקה של הליכוד בהנהגתי, או ממשלת שמאל חלשה. זאת הבחירה האמיתית. זה או טיבי או ביבי”.

נתניהו התייחס ללחצים מצד נשיא ארה”ב לשעבר אובמה ואמר: “שמונה שנים עמדתי איתן מול לחצים אדירים של הממשל האמריקני שאמסור את יהודה ושומרון לפלסטינים ואחלק את ירושלים. עמדתי איתן ואמרתי – לא יהיה.

לא הופעל לחץ כזה על אף ראש ממשלה בישראל, ואני אומר לכם שלפיד וגנץ היו קורסים תוך רבע שעה מול הלחץ הבינלאומי הזה. אצלי זה לא קרה, וכל עוד אני ראש הממשלה זה גם לא יקרה. לא נעקור יישובים, זו עמדת הברזל של הליכוד וזו התחייבות הברזל שלי”.

נתניהו התייחס גם להחלטת היועמ”ש על הגשת כתב אישום בכפוף לשימוע: “לא עלה שום דבר חדש בהאשמות הסרק נגדי. לפני שהצגתי את האמת והעובדות, מגדל הקלפים הזה החל לקרוס וכשתהיה לי ההזדמנות להציג את האמת והעובדות, הוא יקרוס עד אפר. לא יהיה ממנו זכר”.

Image Credits: קרדיט צילום: Kobi Richter/TPS.

אתם התקשורת שלנו שתפו!