>

מסמך: גם המוסלמים מאמינים שהר הבית נבנה על ידי היהודים

Image Credits: shutterstock \By irisphoto1.

האם באונסק”ו שמעו על המסמך החשוב הזה? מיליוני מוסלמים סבורים שהר הבית והמתחם שלו נבנו על-ידי המוסלמים. מסמך אחד בערבית שהתגלה לאחרונה הנושא את חותמת מוסד אלאזהר מבהיר חד משמעית: הר הבית נבנה על-ידי מלך שלמה.

מסמך זה אשר מיליוני מוסלמים לא ידעו או לא רצו לדעת על קיומו צורף בפוסט אמש של המזרחן ד”ר אדי כהן Edy Cohen יו”ר פורום קדם למזרחנות והסברה. מסמך זה ומסמכים רבים הוברחו ממצרים על-ידי הגב نهى حشاد נוהא חסיד אשר ברחה ממצרים בעקבות התנכלותו של המשטר המצרי בשל חיבתה לישראל ואהדתה לעם היהודי.

גב’ חסיד הראתה לד”ר כהן מאות מסמכים חשובים ונדירים, החשוב מביניהם הוא המסמך מהמוסד הדתי המצרי אלאזהר. מסמך זה מכיר בעובדה שהר הבית נבנה על-ידי שלמה המלך ולא כפי שמיליוני מוסלמים סבורים.

במסמך הנ”ל מובא קטע מהחדית’ (תורה שבעל פה) בקטע מצויין: בית אל מקדס [הר הבית] נבנה על-ידי שלמה בנו של דוד [והוא היה עשוי] מזהב,מפנינים, מאודם ומפרידוט, הריצוף שלו היה מזהב ומכסף. העמודים שלו היו מזהב, זה מה שהעניק לו האל”.

הציטוט הנ”ל מפריך את השקרים של הערבים ובמיוחד הפלשתינאים בנוגע לזיקה של המתחם לעם היהודי וכן מוכיח מעבר לכל ספק שמתחם הר הבית שייך ליהודים היות והוא נבנה על-ידי המלך שלמה וזו בדיוק מה שהמוסלמים אומרים במסמך חשוב זה אשר כאמור נושא את חותמת אלאזהר, מוסד הלימוד החשוב ביותר של האסלאם הסוני בעולם כולו 

Image Credits: shutterstock \By irisphoto1.

3 הערות

 1. מאיר
  פברואר 6, 2017 - 6:38 pm

  אין צורך במסמך .ואין צורך בעדויות כלשהן .הכל ברור וידוע לעולם כולו .אולי מלבד הפלחים שאינם יודעים קרוא וכתוב .למעשה גם להם ידוע וטוב יותר מהמשכילים ,כל העולם יודע על ירושלים כבירת ישראל ,כל העולם יודע על בית המקדש ,ואילו הכלבים מנסים לשכנע את העולם .שהם לא כלבים שהם חתולים ,חוטפים ובורחים ,אלא שכאן אין לאן לברוח ,מצחיק כשהיו עראפת ואהוד ברק בשיחות שלום בוושינגטון .היה שיח בן קלינטון ועראפת .ושם קלינטון אמר לעראפת .תראה גם היהודים טוענים לקדושתו של הר הבית עבורם ,מה הישיב עראפת ?חחחח מה אתה מאמין להם ,,קלינטון בתגובה ענה .אני מר קלינטון נשיא ארהב .בלא בלא ,אומר לך נחרצות .כן אני מאמין בכל ליבי לטענתם ,וכי מי לא יודע .אז מה לנו במסמכים ,בקרוב כל העולם יראה .עיני עינק,

  Reply
 2. אלי
  אוגוסט 12, 2016 - 2:07 am

  בבקשה ממך ד”ר כהן וגברתי הנכבדה…באיזו חדית מודבר…האם אפר לקבל את הטקסט בערבית בצורה ברורה….תודה רבה…

  Reply
  • ליל
   ספטמבר 10, 2016 - 12:57 pm

   אנחנו לא צריכים את המסמך הזה בכדי להוכיח שהר הבית שייך ליהודים – יש מספיק ממצאים ארכאולוגים שמוכיחים ויש לנו את התנ”ך. הערבים אומנם עשו הכל בכדי להשמיד ראיות, אבל היסטוריה בת 3500 שנה, אי למחוק.

   Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *